Biuro podróży Anex Tour Poland – nowy touroperator na polskim rynku?

Biuro podróży Anex Tour Poland – nowy touroperator na polskim rynku?

Dla wielu turystów biuro podróży Anex Tour Poland jest zupełnie nieznane, a mimo to z impetem weszło na rynek, stając się bardzo istotnym podmiotem oferującym wyjazdy turystyczne. Czy to jednak jest nowe biuro? Czy rzeczywiście nie jest to znany organizator wyjazdów?

Wakacje w Turcji

Anex Tour Poland – nowe i nowe biuro podróży

Wprawdzie Anex Tour postrzegane jest jako nowe biuro podróży, które weszło w 2023 roku na polski rynek, to tak naprawdę nowym biurem nie jest. Touroperator ten funkcjonował w Polsce już od dłuższego czasu, nbo od 2015 roku, oferując swoje usługi pod marką Orex Travel. Rok 2023 przyniósł jednak wiele zmian, w tym nazwy – na Anex Tour.

Biuro to należy do Anex Tourism Group (ATG) , który wcześniej większą uwagę poświęcał klientom z Rosji oraz Ukrainy, oferując im w szczególności pobyty w Turcji. ATG poza usługami jako touroperator posiada flotę samolotów Mavi Gök Airlines oraz sieć własnych hoteli w Turcji.

Anex – jedno z najlepszych biur turystycznych w Polsce

Ze względu na sytuację z klientami z Rosji oraz Ukrainy, ATG zdecydowało się na poszukanie nowych, dużych rynków z potencjałem, który mógłby zapewnić funkcjonowanie grupy.

Pochodzenie ATG oraz ogromne doświadczenie dotyczące rynku tureckiego, sprawia że to właśnie na ofercie wyjazdów do Turcji skupia się Anex Tour. Jest w tym zakresie bardzo dobrym specjalistą.

Opinie o biurze podróży Anex Tour Poland

Ponieważ biuro Anex Tour dopiero co zmieniło nazwę, to nie ma zbyt wielu o nim opinii. To się jednak zmieni, jak tylko zwrócimy uwagę jak wielu klientów wyjechało w 2023 roku na urlop z tym touroperatorem. Z oferty Anex Tour skorzystało bowiem w 2023 r. blisko 256 tysięcy turystów!

Z takim wynikiem, jeżeli popatrzymy na liczbę klientów, biuro Anex Tour wskoczyło na bardzo wysokie, 5 miejsce wśród największych biuro podróży w Polsce!

Ranking biur podróży 2024 w Polsce – liczba klientów

Patrząc na tak dużą ilość klientów, którzy z pewnością kierowali się często ceną przy wyborze oferty, przyczyni się do szybkiego pojawienia się dużej liczby opinii na temat biura Anex Tour.

Przeczytaj również: Najlepsze biura podróży w Polsce

Dodatkowo, jeżeli biuro to będzie powtarzać swój sukces w kolejnych latach, da samo świadectwo odpowiedniej jakości swoich usług.

Obecnie, kiedy ceny wyjazdów z biurami podróży są bardzo wysokie, atrakcyjne ceny oferty Anex Tour mogą być mocnym magnesem dla klientów szukających ciekawych opcji kosztowych. Jedną z ciekawych, gwarantowanych zniżek dla klientów jest Anex Club, w którym członkostwo daje gwarancje zniżek na kolejne zakupy wyjazdów urlopowych.

 

Wakacje w Bułgarii