Gdzie znajdę najlepsze ubezpieczenie turystyczne?

Gdzie znajdę najlepsze ubezpieczenie turystyczne?

Przed każdym wyjazdem zastanawiamy się nad tym co spakujemy, co zobaczymy, ogólnie co będziemy robić na urlopie. Najczęściej takie kwestie jak wybór ubezpieczenie albo zostawiamy na ostatnią chwilę, albo zdajemy się na nasze biuro podróży, jeżeli z takiej opcji wyjazdu właśnie korzystamy. Nie zawsze jednak poświęcamy wystarczająco dużo uwagi na wybór najlepsze ubezpieczenia, często tłumacząc (najczęściej przed samym sobą), że nie mamy na to za bardzo czasu. A to nie jest najlepsze rozwiązanie.

Wakacje w Turcji

Jak szybko znaleźć dobre ubezpieczenie?

Szczególnie przed urlopem czas zdaje się przyśpieszać i zazwyczaj mamy go za mało, aby móc wszystkim dokładnie się zająć. Na nic się zdają listy pakowania, notatki ważnych spraw do załatwienia. Zwyczajnie, najczęściej nie możemy się z wszystkim wyrobić.
I jak tu znaleźć czas aby dokładnie sprawdzić różne opcje ubezpieczeń, kiedy iść do biura podróży, czy do najbliższego agenta ubezpieczeniowego?

Mieliśmy dokładnie tak samo. Wiecznie między innymi temat wyboru ubezpieczenia schodził na plan dalszy przy okazji wyjazdów urlopowych.

Od pewnego jednak czasu, a dokładnie od momentu kiedy poważnie zaczęliśmy się interesować kwestią bezpieczeństwa na urlopie, a tym samym tego jak wygląda nasze ubezpieczenie, nigdy nie zostawiamy wyboru ubezpieczenia na ostatnią chwilę. Staramy się też dokładnie porównywać różne opcje ubezpieczeń, także względem tych, które oferują nam biura podróży.

Ponieważ zwyczajnie szkoda nam czasu na bieganie po agencjach ubezpieczeniowych, znaleźliśmy alternatywne rozwiązanie – proste i wygodne zarazem – internetową porównywarkę ubezpieczeń, w tym ubezpieczeń turystycznych – rankomat.pl (link)

Dzięki takiemu rozwiązaniu, nawet nie wychodząc z domu, dosłownie w kilka minut mamy zestawienie propozycji ubezpieczeń, z których możemy skorzystać.

Wybór i zamówienie ubezpieczenia turystycznego

Tak jak wspomnieliśmy, sam proces wyboru ubezpieczenia, a następnie zamówienia wybranej polisy jest banalnie prosty i sprowadza się do zaledwie kilku kroków, dzięki bardzo intuicyjnemu funkcjonowania porównywarki ubezpieczeń.

Na początek musimy wybrać o jaki rodzaj ubezpieczenia nam chodzi, w tym przypadku na stronie głównej wybieramy zakładkę Podróż

Rankomat, ubezpieczenie
Rankomat.pl – porównywarka ubezpieczeń

Następnie w tym miejscu wybieramy opcję Porównaj ceny

Rankomat, ubezpieczenia
Rankomat.pl – ubezpieczenia turystyczne

Aby otrzymać konkretne propozycje ubezpieczeń turystycznych musimy podać kilka najważniejszych informacji – co do kierunku podróży, rodzaju aktywności jakie planujemy, ilości osób, wieku tych osób, itp.

Rankomat, ubezpieczenia
Rankomat.pl – porównaj ubezpieczenia turystyczne

Na podstawie wypełnionej ankiety otrzymujemy gotowe porównanie polis różnych ubezpieczycieli.
Wystarczy wybrać jedną z opcji, opłacić i szybko otrzymać zamówioną polisę na podany adres mailowy.

Rankomat.pl – proponowane ubezpieczenia turystyczne

Naprawdę warto skorzystać z możliwości zweryfikowania w jednym miejscu jakie mamy warianty oraz koszty ubezpieczeń turystycznych do wyboru. Dzięki takiemu rozwiązaniu można czasami sporo zaoszczędzić, zarówno pieniędzy, jak i czasu (a to też pieniądz!).

Na koniec, bez względu na to jakie ubezpieczenie wybierzecie, życzymy Wam udanego i bezpiecznego urlopu!

 

Wpis powstał we współpracy z

Rankomat, logo

Wakacje w Bułgarii