Masz dodatkowe oczekiwania, Twoje prośby mogą zostać dopisane do rezerwacji.

Masz dodatkowe oczekiwania, Twoje prośby mogą zostać dopisane do rezerwacji.

Planujesz wyjazd wakacyjny i chciałbyś mieć pokój na parterze, albo koniecznie w innej części kompleksu hotelowego, itp. W wielu przypadkach istnieje możliwość dopisania dodatkowych próśb do rezerwacji urlopowych (są one przesyłane do organizatora, np. Itaki, Grecosa, TUI)

Wakacje w Turcji

Planujesz wyjazd wakacyjny i chciałbyś mieć pokój na parterze, albo koniecznie w innej części kompleksu hotelowego, itp. W wielu przypadkach istnieje możliwość dopisania dodatkowych próśb do rezerwacji urlopowych (są one przesyłane do organizatora, np. Itaki, Grecosa, TUI). Spora część naszych dodatkowych wymagań może zostać uwzględniona całkowicie za darmo (czasami nawet takie miłe niespodzianki jak pokój z widokiem na morze). Oczywiście nie zawsze tak będzie, a w niektórych przypadkach za specjalne życzenia będzie konieczna dodatkowa opłata (niektóre hotele przykładowo liczą sobie dodatkowo za widok na morze, miejsce w budynku głównym, a nie tych bardziej oddalonych).

Bez względu na wszystko, warto wiedzieć, że możliwość wskazania dodatkowych oczekiwań istnieje i kupując wyjazd poprosić osobę sprzedającą aby takie prośby przekazano. Można też oczywiście sprzedawcę dopytać czy dane prośby są do uzyskania.

Przy tej okazji, mamy taką podpowiedź (bazując na swoich doświadczeniach), aby wybierając się na jakiekolwiek wyjazdy urlopowe z katalogów, zawsze takowy (nawet kartkę z konkretną ofertą) zabrać ze sobą i w przypadku odstępstwa od tego co zostało kupione, warto pokazać ofertę, z której skorzystaliście.

Powinno od razu zadziałać.

Gdyby to nie poskutkowało, a byłaby to oferta, w ramach której znajdować się będziecie pod opieką rezydenta, to powinniście zrobić dokładnie tak samo, pokazując mu to co gwarantowała oferta i bezwzględnie poprosić o wywiązanie się z umowy.

Mamy nadzieję, że oferty zawsze będą przewyższały Wasze oczekiwania i nie będzie to konieczne, a wszystkie dodatkowe prośby zostaną uwzględnione.

Wakacje w Bułgarii