Oto najlepszy termin na zimowy urlop!

Oto najlepszy termin na zimowy urlop!

Mamy świetną wiadomość dla miłośników zimowego wypoczynku. W tym roku, a dokładnie na przełomie 2019 i 2020 roku, jest bardzo dobra okazja do wzięcia dłuższego urlopu! Myślimy, że ta opcja przypadnie do gustu szczególnie miłośnikom białego szaleństwa, aczkolwiek można też pomyśleć o dalszym wyjeździe – do Meksyku, Dominikany, na Sri Lankę, itp. Warto już teraz zobaczyć jak dobrze, pod względem planowania urlopu, układa się kalendarz.

Wakacje w Turcji

Idealny termin na zimowy urlop

Jak tylko zerkniecie na kalendarz 2020 to szybko zauważycie, że wystarczy wziąć 7 dni wolnego, a będziecie mogli mieć urlop od 21 grudnia 2019 do 7 stycznia 2020! To ponad 2 tygodnie.

Takie dobre rozłożenie dni świątecznych, Nowego Roku oraz Święta Trzech Króli, sprawia że warto skorzystać z takiej okazji na dłuższy wypoczynek.

Narty to wspaniała przygoda i wielka frajda

Osoby lubiące wypady na narty mogą w tym czasie rozważyć nie tylko wyjazd w Polsce, ale także za granicę, tak aby wykorzystać, że po Nowym Roku są niższe ceny – np. od 2 do 6 stycznia. Koniecznie musicie już teraz zrobić rozeznanie z dostępnych ofert na wyjazdy narciarskie.

Przeczytaj również: Gdzie jechać w Polsce na narty?

Tyle wolnego do może wyjazd na egzotyczny urlop?

Mamy dla Was pewien pomysł. Może warto zaszaleć i zamiast letniego wypoczynku pomyśleć o bardziej egzotycznym kierunku w zimie? Z pewnością jest wśród Was wiele osób, które chętnie zamiast na narty, marznąć w Polsce, wolałyby pojechać na piękne egzotyczne plaże np. Dominikany.

Dominikana – plaża na Saona – idealne na zimowy wypoczynek 😉

Przeczytaj również: Dominikana – czy i kiedy warto jechać?

Koniecznie sprawdźcie ceny, bo możecie być miło zaskoczeni. Może nie na same święta i Nowy Rok, ale tuż po – to już dobry czas aby upolować fajny egzotyczny wyjazd.

Ferie zimowe 2020 – terminy

Przeczytaj również: Kiedy ferie zimowe 2020?

Jesteśmy przekonani, że tak dobry układ dni wolnych (Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, Święto Trzech Króli) sprawi, że wiele osób będzie chciało ten czas wykorzystać na odpoczynek i dłuższe urlopy. Dlatego też zachęcamy Was aby już teraz dobrze przyglądnąć się jak zaplanować swój urlop w okresie świąteczno-noworocznym, tak abyście nie zostawiali tego na ostatnią chwilę, bo może brakować wówczas miejsc w hotelach, pensjonatach, czy też kwaterach prywatnych. Z pewnością w biurach podróży ofert będzie ubywać z każdym dniem. Pomyślcie o tym 😉

Wakacje w Bułgarii