W Lidlu kupimy wakacje

W Lidlu kupimy wakacje

Wszystko wskazuje na to, że kolejny wyjazd urlopowy wielu z nas kupi właśnie w dyskoncie! Tak jak pokochaliśmy zakupy wszelakich produktów w dyskontach, masowo odwiedzając je każdego dnia, tak też zapewne stanie się z zakupem wakacji, czy też innych wyjazdów urlopowych. A to wszystko za sprawą oferty „Lidl Podróże”, którą właśnie uruchomił jeden z największych dyskonterów.

Wakacje w Turcji
Lidl Podróże

Na ten moment ciężko jeszcze ocenić atrakcyjność wyjazdów pod względem cen, ale to co z pewnością jest dużym atutem, to odświeżanie oferty co 2 tygodnie, czyli podobnie jak z ofertami produktów w Lidlu (gdzie mamy co tydzień coś nowego). Takie oferty zapewniają przy okazji pewną dozę dodatkowych emocji, gdzie przeglądanie gazetki o podróżach z nowymi ofertami będzie niejako „swego rodzaju polowaniem”. Nam taki koncept bardzo się podoba. Jeżeli do tego jeszcze ceny okażą się mocno atrakcyjne, to sukces murowany! A tym samym będzie to nowe wyzwanie dla biur podróży (szczególnie tych nie współpracujących z Lidlem!).

Jak w tej sytuacji swoją politykę cenową i ofertową będą prowadzić takie biura jak Itaka, TUI , Rainbow czy Neckermann – zobaczymy. To co w tym wszystkim jest dobre dla nas – klietów, to szansa na lepszą jakość (tutaj Lidl z pewnością będzie o nią dbał) oraz możliwość zakupu ciekawych wyjazdów w dobrych cenach.
Ponadto, jak wstępnie widać po ofercie Lidla, będzie także większy nacisk na ofertę polskich wyjazdów, co w kontekście większego zainteresowania urlopami w Polsce jest bardzo dobrym ruchem Lidla.

Sieć wystartowała z ofertą wyjazdów od 12 września i zapowiada, że teraz co 2 tygodnie będziemy mieli nowe propozycje. Czas pokaże z jaką konsekwencją i strategią Lidl będzie prowadzić swoją sprzedaż.

fot. Lidl Podróże – wersja mobilna

Walka o nasze portfele już się rozkręca – sieć będzie rozdawać bony 100 PLN na zakup wycieczek (bony można otrzymać przy zakupie produktów w Lidlu za minimum 100 PLN z wyłączeniem m.in. alkoholu). Akcja promocyjna trwać będzie od 18 do 24 września. Jak popatrzymy na ilość klientów, którzy odwiedzają Lidla, to można się tylko domyślać jak dużo potencjalnych urlopowiczów skorzysta z wyjazdu z Lidl Podróże.
Ofertę można zamawiać poprzez specjalną infolinię oraz on-line – dedykowaną stronę www.lidl-podroze.pl Nie ma natomiast możliwości kupna wyjazdu w sklepach Lidla. Na dzień dzisiejszy z Lidlem w przygotowywaniu wyjazdów współpracują: Rainbow, Prestige Tours, Unique Moments i Volare Travel.

Tym samym nie pozostaje nam nic innego niż śledzić kolejne gazetki z ofertami z Lidla!

Wakacje w Bułgarii