Kluby i atrakcje dla dzieci w trakcie wakacji

Kluby i atrakcje dla dzieci w trakcie wakacji

Spędzając wakacje z dziećmi, oprócz kwestii ich bezpieczeństwa, wygody i dbania o zdrowie, chcemy aby miło spędzały czas. Na przeciw tym oczekiwaniom rodziców wychodzi coraz więcej biur podróży, które do swoich usług dołączyły również świadczenia dodatkowe, takiej jak różnego rodzaju kluby dla dzieci wraz z zabawami, animacjami, mini disco, itp.

Wakacje w Turcji

Szczerze mówiąc nie będąc jeszcze rodzicami, często dziwiliśmy się kiedy do biura wchodzili rodzice z dziećmi i pierwsza seria pytań dotyczyła tego jakie są baseny, a czy są zjeżdżalnie, a jakie są atrakcje dla dzieci – tak jakby całkowicie zapominali o swoich potrzebach… Ale tak właśnie jest będąc rodzicem (możemy to teraz z całą pewnością powiedzieć na własnym przykładzie) – najważniejsze aby dzieci miały zapewnione odpowiednie warunki na spędzanie wakacji (w tym atrakcje), ponieważ dzięki temu i my wypoczniemy!

Tak jak wspomnieliśmy, większość biur podróży ma takie kluby w wybranych hotelach i spędzając wakacje wraz z nimi, możemy skorzystać z dodatkowych atrakcji dedykowanych naszym najmłodszym. Możemy również na chwilę zostawić nasze dzieci pod opieką animatorów, którzy w tym czasie zapewnią im rozrywkę – rysowanie, malowanie twarzy, wszelakie gry, tańce… itd.

Jeżeli chcemy więc mieć pewność, że nasze dzieci nie będą się nudzić na wakacjach, to warto wybierać te hotele z ofert biur podróży, które takie animacje posiadają. Przykładowo:

  • Itaka ma takie atrakcje w ramach „Klubu Przyjaciół Itaki”, gdzie Scooby-Doo dba o to aby dzieci miały co robić!,

  • TUI – TUI Family Club – z polskimi animacjami, w wybranych hotelach,

  • Rainbow – FigloKlub – również z polskimi animacjami,

TUI Family Club dla dzieci na wakacjach

To o czym musimy pamiętać, to że animacje oferowane przez biura podróży są dostępne tylko w określonym czasie – mniej więcej od połowy czerwca do połowy września. W innych terminach nie będziemy mogli liczyć na takie dodatkowe atrakcje dla dzieci.

Rainbow – Figlo Klub dla dzieci na wakacjach

Warto wybierać te oferty, które mają właśnie animacje dla dzieci w języku polskim, ponieważ z wielu, które oferują zagraniczne hotele, gdzie nie ma polskich animatorów, nie zawsze nasze dzieci będą chciały korzystać.

Pamiętajmy, że zadowolone dzieci, które się nie nudzą na wakacjach, to gwarancja udanego wypoczynku urlopowego!

Wakacje w Bułgarii
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *