O nas

Miło, że nas odwiedziłeś

Kim jesteśmy

Urlop dla wielu z nas jest wyczekiwanym okresem w kalendarzu i chcemy aby był udany. Tak też było z nami – co roku czekaliśmy z niecierpliwością na wymarzone 2 tygodnie urlopu i mniejsze przerwy w trakcie roku. Nie zawsze jednak urlop spełniał nasze oczekiwania, a że byliśmy związani z branżą turystyczną to pojawił się pomysł na stworzenie miejsca w sieci, gdzie będzie można znaleźć pomocne informacje potrzebne do zaplanowania urlopu tak aby był udany.

Chcemy być dla Was, dzielić się wiedzą na temat ofert turystycznych, możliwości spędzania urlopu zarówno w Polsce, jak i za granicą, blisko, ale i daleko.

Mamy nadzieję, że Zespół, który tworzymy dostarczać będzie Wam wysokiej jakości informacje, dzięki którym Wasz wypoczynek będzie satysfkacjonujący.

To co najważniejsze – PoradnikUrlopowy.pl ma być miejscem, gdzie będziecie mogli poczytać w szczególności o takich wakacjach, które mają w swoich ofertach Biura Podróży, a nie wyprawach, które wymagają specjalistycznego przygotowania. Aczkolwiek o takich również postaramy się od czasu do czasu pisać. Zależy nam jednak w pierwszej kolejności na pomocy w doborze wakacji, z jakich najczęściej korzystają Polacy.

W sumie to będziemy pisać o tym wszystkim, co wiąże się z urlopami 😉