Itaka Hotele - ciekawa opcja na zarezerwowanie hotelu na całym świecie

Itaka Hotele - ciekawa opcja na zarezerwowanie hotelu na całym świecie

Itaka to największe biuro podróży w Polsce, większości z nas kojarzone w szczególności z ofertą zorganizowanych wyjazdów wakacyjnych. Biuro jednak ma dużo szerszy zakres usług, niż tylko te, które możemy znaleźć w katalogach, zorganizowane od początku do końca w różnych wariantach – czy to HB, czy to all inclusive.

Wakacje w Turcji
fot. Itaka Incentive

Jakiś czas temu pisaliśmy o nowej usłudze, która skierowana jest do bardziej wymagających klientów, szukających tematycznych wyjazdów – „No limits by Itaka”. Ponadto Dział Grup, Konferencji i Incentive biura Itaka oferuje również wyjazdy typu incentive travel, dopasowywane specjalnie do potrzeb indywidualnych danego klienta (najczęściej biznesowego) – wszystko szyte na miarę.

Kolejną usługą, którą ostatnio bliżej poznawaliśmy, a która wyraźnie pokazuje, że Itaka nie poprzestaje na laurach (nr 1 w Polsce), to oferta, która daje możliwość wyszukiwania hoteli na całym świecie, ale w opcji z dojazdem własnym – Itaka Hotele. Usługą tą zapewne chce konkurować z bardzo popularną ofertą takich serwisów jak booking.com, hrs.pl.

fot. Itaka Hotele – wyszukiwarka

Serwis hotels.itaka.pl, sam w sobie jest bardzo intuicyjny i przyjazny w wyglądzie, zapewniając wyszukiwanie hoteli na całym świecie po podstawowych kryteriach celu, czasu oraz ilości osób, dla których szukamy wyjazdu. Przy rezerwacji noclegów nie pobierane są żadne opłaty od klienta, a obecnie Itaka podaje, że dysponuje w bazie ponad 135 tysiącami obiektów, spośród których można wyszukiwać czegoś ciekawego dla siebie.

fot. Itaka Hotele – wyszukiwarka

Jeżeli chcielibyście być na bieżąco informowani o atrakcyjnych ofertach na tego rodzaju wyjazdy w ramach dojazdu własnego, może zapisać się do regularnego newslettera.

Czy ta nowa usługa Itaka ma szansę się przebić na dość mocno obstawionym przez inne firmy rynku? Szczerze powiedziawszy na wielki sukces raczej już za późno, ale z pewnością część klientów Itaka, z uwagi na przywiązanie i zaufanie do marki, chętnie skorzysta i będzie to dodatkowa usługa, która zapewniać będzie kompleksowość oferty. Ponieważ od lidera rynku wymaga się więcej, dlatego też dążenie do rozwoju swojej oferty i jeszcze pełniejszego usatysfakcjonowania swoich klientów, należy w tym przypadku mocno docenić.

Wakacje w Bułgarii