A może nocowanie w zamku w Krynicy?

A może nocowanie w zamku w Krynicy?

“Zamek pod brzozami” w Krynicy-Zdroju, to miejsce gdzie przespać się można w prawdziwych, zamkowych komnatach. Noc spędzona w takim miejscu z pewnością na długo (pozytywnie oczywiście) pozostanie w Waszej pamięci.

Wakacje w Turcji

Z okien pensjonatu rozpościera się wspaniały widok na Jaworzynę Krynicką, gdzie znajduje się rozbudowana trasa narciarska oraz kolejka gondolowa. Również widoki Czarnego Potoku można podziwiać wychodząc na wysoką na 10 metrów wieżę zamkową.

Do dyspozycji klientów pensjonat w Krynicy oddaje 4 oryginalnie urządzone apartamenty, każdy z nich o niepowtarzalnym i ciekawym wnętrzu sprawia, że goście czują się wyjątkowo komfortowo. Każde spotkanie w gronie rodzinnym, przyjaciół, współpracowników, czy kontrahentów zorganizowane w tak niezwykłym miejscu na długo pozostanie w pamięci.

Każda z Komnat jest inna i niepowtarzalna gdyż zostały urządzone z niezwykłym poczuciem smaku i dobrego gustu. Wszystkie komnaty wyposażyliśmy w oryginalne meble sprowadzone z Belgii oraz z Ameryki Południowej.

Posiadają gustowne łazienki z kabinami prysznicowymi, a w komnacie “Awatar” znajduje się pokój kąpielowy z wanną na mosiężnych lwich łapach.

W zamku znajdują się poniższe komnaty, tak opisane przez sam pensjonat:

KOMNATA AWATAR

Najciekawsza ze wszystkich to oryginalna Komnata Awatar, a w niej majestatyczne, rzeźbione, szafirowe łoże . Dwudrzwiowa szafa oraz nakasliki utrzymane w tym samym stylu sprawiają, że Komnata Awatar ze swoimi dziełami sztuki jakimi są jej meble sprowadzone z Ameryki Południowej jest niepowtarzalna i niedoodtworzenia przez nikogo i nigdzie na świecie. Pokój kąpielowy komnaty znajduje się w przyległej okrągłej wieży. Na środku usytuowana jest wanna na mosiężnych lwich nóżkach nad którą umieszczone zostały lustra oraz kryształowy żyrandol co sprawia że kąpiel zamienia się w prawdziwy luksus dla duszy i ciała.

KOMNATA CALINECZKA

Komnata Calineczka to najmniejsza, mieszcząca się na pierwszym pietrze Komnata Zamku. Choć najmniejsza, ma swój niepowtarzalny urok dzięki detalom dekoracyjnym takim jak zielono złoty żyrandol z prawdziwych kryształów. Uroku dodaje łóżko w stylu rokoko oraz stylowe biurko, zaś całości dopełnia delikatny odcień złota i zieleni ścian.

KOMNATA ŚPIĄCEJ KRÓLEWNY

Komnata Śpiącej Królewny to pokój z przestronnym balkonem. Cały utrzymany jest w kolorystyce ecru i złota. Duże, masywne łoże ze złotymi, rzeźbionymi elementami oraz szafa w tym samym stylu nadają królewskiego charakteru. Całości nadaje ozdobna korona umieszczona na ścianie za łóżkiem. Ciekawym elementem wystroju jest również witraż umieszczony na suficie w akompaniamencie luster. Łazienka z prysznicem utrzymana w ciepłej kolorystyce beżu.

KOMNATA 1001 NOCY

Komnata 1001 Nocy to przytulne miejsce na romantyczny pobyt we dwoje. Wchodzimy do niej po stylowych, żeliwnych schodach gdyż usytuowana jest na poddaszu. Na środku znajduje się małżeńskie łoże, ściany w kolorystyce marokańskich piasków zaś dekoracje z piór i kryształków tworzą w sypialni nastrój romantycznego buduaru. W łazience utrzymanej w kolorystyce zgaszonego różu znajduje się prysznic.

Patrząc na to jak oryginalne są to wnętrza oraz jak oryginalny wydaje się być sam pomysł na taki pewnsjonat, to miejsce z pewnością będzie miało wielu swoich wiernych klientów.

Więcej o obiekcie można poczytać na www.zamekpodbrzozami.pl

fot. Zamek w Krynicy – wejście
fot. Jedna z komnat w Zamku w Krynicy

 

fot. Jedna z komnat w Zamku w Krynicy

 

fot. Jedna z komnat w Zamku w Krynicy

 

fot. wnętrza Zamku w Krynicy
Wakacje w Bułgarii