Konkurs: odkryj prawdziwe skarby i wygraj!

Konkurs: odkryj prawdziwe skarby i wygraj!

Questy – Wyprawy Odkrywców to świetny sposób na poznawanie historii, kultury i przyrody różnych zakątków Polski, edukację i przygodę. Odkrywanie skarbów to nieodłączna część każdej trasy questowej, a teraz – w trwającym konkursie – tych skarbów można zdobyć jeszcze więcej.

Wakacje w Turcji

Questy – Wyprawy Odkrywców to ponad 100 sprawdzonych edukacyjno-turystycznych gier terenowych w całej Polsce. W atrakcyjny i angażujący sposób opowiadają o skarbach lokalnego dziedzictwa kulturowego, historycznego lub przyrodniczego. W trasę wyruszyć można z tradycyjną ulotką lub ze smartfonem, bo questy występują także w wersji mobilnej. Po drodze uczestnik gry rozwiązuje zagadki, by na końcu odgadnąć hasło i zgarnąć skarb! To świetny sposób na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi, przyjaciółmi. To także bardzo lubiany przez dzieci i młodzież element wycieczek szkolnych.

By jeszcze mocniej zachęcić do odkrywania dziedzictwa naszego kraju, 28 marca tego roku został ogłoszony konkurs „Wielcy odkrywcy skarbów”. Celem jest wyłonienie i uhonorowanie najbardziej aktywnych poszukiwaczy skarbów, którzy w okresie od 28 marca do 5 czerwca 2018 roku przejdą jak najwięcej questów. A nagrody są bardzo atrakcyjne – weekend na Zamku Kliczków, turystyczne nagrody rzeczowe, bony do sklepu sportowego, pakiety ulotek questowych.

Organizatorem konkursu jest konsorcjum trzech organizacji: Fundacji Mapa Pasji, Fundacji Calamita oraz Fundacji Inicjatyw Rozwojowych i Edukacyjnych.

Partnerami konkursu są: Zamek Kliczków, sklep PAKER, sklep POLAR SPORT oraz akcja społeczna Aktywny Bakcyl. Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.questy.com.pl.

Ulotki questowe można pobrać ze strony www.questy.com.pl, questy w wersji mobilnej są w bezpłatnej aplikacji „Questy – Wyprawy Odkrywców”, dostępnej na systemy Android oraz iOS.

Zapraszamy do odkrywania skarbów w różnych zakątkach Polski!

Więcej informacji może udzielić:
Karolina Likhtarovich
Program „Questy – Wyprawy Odkrywców”
Kontakt: karolina@questy.com.pl

Wakacje w Bułgarii