Najlepszy plecak do samolotu, jaki do tej pory udało nam się kupić!

Najlepszy plecak do samolotu, jaki do tej pory udało nam się kupić!

Plecak do samolotu? Wybierając się w podróż samolotem koniecznie trzeba zdecydować się na odpowiedni bagaż podręczny – torbę, plecak, walizkę kabinową. Dla nas w większości przypadków wybór pada właśnie na plecak. Jaki polecamy? O tym w dzisiejszym wpisie i zapewne Was zaskoczymy, tym że nie jest to jakiś super, najdroższy model!

Wakacje w Turcji

Bagaż do samolotu musi być praktyczny

To właśnie ze względu na dużą praktyczność dla nas najlepszy jest plecak. Torba – może i pakowana, ale gorzej się ją nosi. Walizki kabinówka – fantastyczna do przemieszczania się przed i po locie, ale w samolocie ciężko korzystać z tego, co w niej przewozimy. A to właśnie dostępność do przewożonych rzeczy jest kluczowa dla komfortu podróżowania samolotem.

Najlepszy plecak do samolotu musi mieć liczne przegródki

Ponieważ plecak, który chcemy Wam dzisiaj polecić ma dużą ilość schowków, kieszonki, a także specjalne przegródki (w tym na laptopa), kieszonkę na tablet – to jest (póki co) dla nas wybór najlepszy.

Plecak Airport posiada liczne przegródki, miejsce na elektronikę

Do tego oczywiście spora zaleta – można taki plecak mieć na plecach i wciąż dwie wolne ręce (a to przy podróżowaniu np. z dziećmi, wielka wygoda!).

Oczywiście – ważne są także wymiary, tak aby nie przekroczyć, tych które dopuszczają linie lotnicze.

Idealny plecak do samolotu ma także liczne kieszonki

Plecak do samolot niekoniecznie musi być drogi, aby być idealnym

Można powiedzieć, że na bagaż można wydać praktycznie każde pieniądze. A już na pewno poruszać się w przedziale wydatków od kilkudziesięciu złotych, do nawet kilkuset. Oczywiście im drożej, to też lepsze użyte materiały, najczęściej bardziej dopracowane detale, przemyślana konstrukcja.

Nasz plecak na wakacjach na Dominikanie

A tu proszę za nieco ponad 120 złotych kupiliśmy bardzo funkcjonalny, dobrze wykonany, super użyteczny (do tej pory zabraliśmy ten bagaż na 6 lotów) plecak marki AIRPORT (model Vintech Elephant) który kupiliśmy w Auchan! Tak właśnie, dobrze czytacie – masowy bagaż kupiony w hipermarkecie przebija wszystko, z czego do tej pory korzystaliśmy na potrzeby bagażu podręcznego do samolotu 😉

Najlepszy plecak na urlop – bagaż podręczny do samolotu

Wymiar tego konkretnego plecaka to 50 x 20 x 30 cm – a ponieważ jest to plecak z elastycznego materiału, to spokojnie spełni wszelkie wymagania linii lotniczych (np. wymiary bagażu podręcznego Ryanair’a – 40 x 20 x 25 cm) wystarczy tylko go nie wypełniać na maksa i spokojnie możecie go zabrać ze sobą na pokład!

Wygląd polecanego przez nas plecaka do samolotu, może nie jest idealny, ale to nic

No dobrze, może jedną wadę byśmy znaleźli – piękny to plecak nie jest, brzydki też nie. Mógłby być ładniejszy, ale co tam – najważniejsza jest wygoda.

Najlepszy plecak musi też odpocząć po podróży 😉

Dodajmy jednak, że jakościowo plecak jest bardzo dobrze wykonany, wygodny w noszeniu, bardzo dobrze mieści się zarówno przed fotelem w samolocie i bez problemu w schowkach nad głową.

Do tego – nie bez znaczenia jest dla nas specjalne miejsce na laptopa. Łatwo mieści się w nim także sporych rozmiarów aparat fotograficzny i wciąż pozostaje wiele miejsca na podręczne rzeczy, które potrzebne są w trakcie podróży.

Polecamy ten plecak, będziecie zadowoleni.

Wakacje w Bułgarii